Індія може знизити мито

Індія може знизити мито на імпорт продукції металургійної галузі.
Уряд…Індія може знизити мито на імпорт продукції металургійної галузі.
Уряд Індії планує надати індійській сталеливарній галузі привабливий пакет підтримуючих заходів, який включає в себе зниження акцизного податку на продукцію галузі з 16% до 8%. Зниження акцизу буде супроводжуватиметься фазованим зниженням митних зборів з 35% до 20% (що відповідає вимогам СОТ).
Відповідно до джерел в уряді, пакет буде введено в дію перед 6 березня, строком, що встановлений Сполученими Штатами для остаточної структуризації тарифів у сталеливарної галузі. Заходи, опрацювання яких було завершено під час останньої зустрічі між представниками Міністерства сталі та Міністерства фінансів, ймовірно будуть оголошені у проекті щорічного Бюджету на наступному тижні.
Після раціоналізації тарифів Уряд також планує оголосити Національну політику в галузі сталі.
Джерела в уряді стверджують, що ставки митного збору будуть знижуватись фазовано від 35% до 20% протягом трьох років. Мінімальна ціна доля вторинної та дефектної сталі ймовірно буде зафіксована за нормою першокласної гарячекатаної сталі (НРС) на рівні 302 дол. США за метричну тонну.
Мито на металевий брухт, яке зараз складає 5 %, буде підвищено до 25%. Кораблі, які імпортуються для подальшої переробки на металобрухт будуть обкладатися концесійним податком у 5% з подальшим його поверненням імпортеру.
Місцева продукція сталеливарної галузі буде звільнена від сплати додаткового 4% спеціального податку, металургійним підприємствам буде надано особливий статус та дозвіл випускати гарантовані урядом боргові зобов’язання.
Пропозиції щодо зниження акцизного податку з 16% до 8% були ініційовані комітетом o високопоставлених представників сталеливарних компаній, фінансових установ, міністерств сталі та фінансів.
“Ці заходи є часткою ініціатив уряду, які стоять на порядку денному з метою зниження тарифних та нетарифних бар’єрів і які протягом 10 років нададуть достатньо часу промисловості, щоб підняти галузь з наявного важкого стану, який створився завдяки резерву
виробничих потужностей та обмеження експорту до США і Канади, за допомогою відмови від ери протекціонізму,” повідомив Міністр сталі Індії Б.К.Трипатхі. Деталі ініціатив Міністр, однак,
відмовляються розголошувати. Він лише зазначив, що ці заходи сприятимуть розширенню номенклатури індійської металургійної продукції та зростанню в її структурі виробів високого рівня
переробки.
Коментуючи очікуване зниження митних зборів, що призведе до збільшення імпорту і негативно вплине на вже напружену ситуацію в індійській металургійній промисловості Міністр сталі Б.К.Трипатхі висловився таким чином, що саме це є єдиною рушійною силою, яка зможе підштовхнути місцеву промисловість підвищити власну продуктивність. Він також зазначив, що багато буде залежати від стабільності рупії. Якщо рупія буде і далі знецінюватись, то результату, очікуваного від зменшеного митного тарифу не буде досягнуто.
Відповідно до високопоставлених джерел у Міністерстві сталі зменшення мита на металургійну продукцію призведе до збільшення імпорту сталі, зокрема із США, але індійський уряд; знаходиться під жахливим тиском адміністрації США, якою було встановлено 6 березня 2002 року як граничний строк для остаточного введення тарифів, більших за існуюче антидемпінгове мито на експорт індійської сталі. США наполягають щоб індійський уряд знизив імпортне мито на металопродукцію, після чого, згідно принципу взаємності, будуть встановлювати тарифи на індійську продукцію згідно з законом США про торгівлю.
Для протистояння надмірному імпорту металопродукції після зниження імпортного мита повинен бути в повній мірі задіяний та підсилений антидемпінговий механізм впливу, як це робиться у випадках з продукцією російською та української металургійної галузі додав він. ТЕМ у складі Посольства.

Добавить комментарий